Skup nieruchomości za gotówkę

Jeśli potrzebujesz gotówki i posiadasz nieruchomość na sprzedaż, nie zawracaj sobie niepotrzebnie głowy szukaniem potencjalnych klientów. Oczywiście jeśli nie masz czasu. Najprawdopodobniej czeka Cię odbieranie telefonów miesiącami, umawianiem spotkań, wystawianiem ogłoszeń, negocjowaniem, płaceniem za reklamę. I wciąż nie masz gwarancji, że znajdziesz nabywcę. Nasz skup nieruchomości jest gotowy odkupić każdą nieruchomość na terenie Polski, oferując od 70% do 90% jej wartości rynkowej. Płacimy natychmiastowo gotówką lub przelewem na konto.

Odkup nieruchomości, na czym polega?

Proces odkupi nieruchomości w profesjonalnych firmach, takich jak nasza przebiega szybko i sprawnie. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie, a nasz konsultant przekaże zgłoszenie do naszego rzeczoznawcy i do 60 minut z użyciem narzędzi analitycznych przedstawi Tobie stosowną ofertę. Oczywiście w zgłoszeniu możesz zawrzeć swoją cenę – jeśli dla nas będzie satysfakcjonująca, nie będziemy negocjować. Po akceptacji naszej oferty, zajmiemy się przygotowaniem dokumentów, po czym zaproponujemy spotkanie u notariusza, u którego podpiszemy umowę i sfinalizujemy transakcję. Jeśli chodzi o środki pieniężne to możesz dostać je w zależności od preferencji – gotówką lub przelewem na konto, w przeciągu kilku godzin od podpisania umowy notarialnej. Nasz skup nieruchomości funkcjonuje już od kilkunastu lat, sfinalizowaliśmy już tysiące transakcji.

Kto może skorzystać z oferty skupu nieruchomości?

 Każdy kto posiada na własność nieruchomość może skorzystać z naszej oferty. Odkupujemy nieruchomości nawet jeśli posiada skomplikowany status prawny. Możesz się również do nas zgłosić, jeśli posiadasz udziały w nieruchomości lub jesteś właścicielem nieruchomości z lokatorem. Także, jeżeli zależy Ci na szybkim przypływie gotówki i masz zamiar jak najszybciej pozbyć się nieruchomości, odezwij się do nas.

Co nasz skup nieruchomości oferuje?

Wypełniając formularz u nas gwarantujemy:

– szybką decyzję o zakupie, w przeciągu kilku godzin;
– pełne bezpieczeństwo transakcji;
– wsparcie w przygotowaniu potrzebnych dokumentów oraz pomoc prawną;
– błyskawiczną zapłatę;
– wysoką cenę odkupu

Jeżeli jesteś zainteresowany i chciałbyś skorzystać z usług naszej firmy, prosimy o wypełnienie formularza sprzedaży na naszej stronie internetowej.

Jak wygląda proces sprzedaży?

 • 1.
  Kontakt
  Wypełnienie formularza trwa zaledwie kilka minut
 • 2.
  Spotkanie
  Wycena rzeczoznawcy i wizja lokalna
 • 3.
  Finalizacja
  Wizyta u notariusza i wypłata gotówki
 • Sprzedaj nieruchomość
  Wypełnij formularz

  Chciałbyś sprzedać szybko swoje mieszkanie - na dodatek za dobre pieniądze i całkowicie bezproblemowo? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Wypełnij formularz

Zapomnij o miesiącach oczekiwania na potencjalnego kupca!

U nas decyzja nawet w przeciągu 1 godziny
Wypełnij formularz