Skup mieszkań Opole

Potrzebujesz szybko sprzedać mieszkanie w Opolu, a brak Ci czasu na czekanie na potencjalnych Klientów? Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że mieszkanie sprzedaje się miesiącami, a nawet latami. Setki telefonów, umawiania spotkań, negocjowania, a na dodatek brak gwarancji, że znajdzie się nabywca. Dzięki naszej firmie, która prowadzi skup mieszkań Opole możesz sprzedać swoje mieszkanie nawet w przeciągu jednego dnia.

Zajmujemy się skupem nieruchomości, w tym i mieszkań na terenie Opola i całej Polski. Płacimy w zależności od preferencji naszych Klientów – gotówką do ręki lub przelewem na konto. Z reguły proponujemy od 70 do 90% wartości rynkowej nieruchomości. W szczególności interesuje nas województwo opolskie, ale tak jak już wcześniej wspominaliśmy, skupujemy mieszkania na terenie całego kraju.

Jakie mieszkania nas interesują?

Odkupujemy wszystkie mieszkania. Odkupimy Twoje mieszkanie nawet jeśli posiada trudny status prawny. Możesz do nas napisać, nawet jeśli posiadasz mieszkanie z lokatorem. Kupimy Twoje mieszkanie bez względu na stan wizualny oraz techniczny. Po zakupie mieszkania przeważnie zawsze dodatkowo remontujemy mieszkanie, więc nie ma to dla nas żadnego znaczenia. Jeżeli jesteś właścicielem mieszkania i chciałbyś otrzymać szybko gotówkę, skontaktuj się z nami. Nasz wykwalifikowany rzeczoznawca wyceni Twoje mieszkanie oraz zaproponuje od 70 do 90% jej wartości rynkowej.

Jak wygląda proces sprzedaży?

Proces sprzedaży mieszkania jest profesjonalny oraz przyjemny. Nasz skup mieszkań Opole prowadzimy już kilkanaście lat, przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie, które pomogło nam usprawnić niemalże każdy proces. Wystarczy, że wypełnisz formularz na naszej stronie, a nasz rzeczoznawca wyceni Twoją nieruchomość w przeciągu godziny i podejmie decyzje o zakupie. Jeśli nasza oferta okaże się dla Ciebie satysfakcjonująca, nie pozostanie nam nic innego jak załatwienie formalności, trzeba będzie przygotować dokumenty i umówić spotkanie u notariusza. Pieniądze dostarczamy do ręki lub przelewem na konto, w zależności od preferencji.

Jak sprzedać mieszkanie? Krok po kroku.

1. Wypełnij formularz na naszej stronie.
2. Postaraj się zawrzeć wszystkie istotne informacje.
3. Zaakceptuj naszą ofertę.

Pozostanie nam jedynie umówienie spotkania u notariusza i wypłacenie Tobie gotówki. Prawda, że proste? Dołącz do tysięcy naszych zadowolonych Klientów.

Jak wygląda proces sprzedaży?

 • 1.
  Kontakt
  Wypełnienie formularza trwa zaledwie kilka minut
 • 2.
  Spotkanie
  Wycena rzeczoznawcy i wizja lokalna
 • 3.
  Finalizacja
  Wizyta u notariusza i wypłata gotówki
 • Sprzedaj mieszkanie
  Wypełnij formularz

  Chciałbyś sprzedać szybko swoje mieszkanie - na dodatek za dobre pieniądze i całkowicie bezproblemowo? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Wypełnij formularz

Zapomnij o miesiącach oczekiwania na potencjalnego kupca!

U nas decyzja nawet w przeciągu 1 godziny
Wypełnij formularz