Polecamy


CAVOUR NIERUCHOMOŚCI

nieruchomosci@cavour.plPOLECAMY*POLECAMY*POLECAMY
 LOKAL W CENTRUM OPOLA


WYJĄTKOWY DOM W KOLANOWICACH


SEGMENT W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ W OPOLU

DZIAŁKA DLA INWESTORÓW W OPOLU

polecamy:
Autokomis Camil Opole 

eauto.pl
  skup aut wrocław
skup aut kraków
auto flota
autokomis
skup aut opole
autosalon

skup aut śląsk

Witamy na naszej stronie!

       

Połowa domu w zabudowie bliźniaczej, położona w ciekawej i spokojnej lokalizacji Winowa, do 5km od Opola. Usytuowana na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dom składa się z parteru i poddasza. Na parterze znajduje się salon, kuchnia z jadalnią, gabinet i toaleta. Na poddaszu natomiast jest duża łazienka i trzy pokoje, z czego jeden posiada garderobę. W bryle budynku znajduje się także garaż. Budynek sprzedawany jest w stanie surowym zamkniętym. Wykonany zostanie w technologi ceramicznej (cegła ceramiczna), okna drewniane, kryty dachówką firmy BRAAS.


 STAN SUROWY ZAMKNIĘTY
cena 326.000 PLN brutto wraz z działką (600m2)

forma płatności:
20% - przy podpisaniu umowy
80% - po zakończeniu inwestycji, przed aktem notarialnym

Stan podstawowy obejmuje:

Ławy fundamentowe betonowe, ściany fundamentowe pionowe ocieplone, izolacje pionowe i poziome fundamentów, płyta betonowa stanu zero budynku, rozprowadzona instalacja kanalizacyjna pod budynkiem, ściany ceramiczne budynku wraz ze ścianami działowymi, strop keramzytowo betonowy, wymurowane pustaki kominowe bez wkładów, schody betonowe wejściowe, schody betonowe wewnątrz budynku, konstrukcja dachowa drewniana pokryta dachówką betonową wraz z podbitką drewnianą, rynny, okna dachowe, stolarka okienna drewniana wraz z roletami, parapety kamienne, drzwi wejściowe drewniane brama garażowa ocieplana segmentowa, ocieplenie styropianem wraz z tynkiem mineralnym, przyłącza wodne, kanalizacyjne, elektryczne wprowadzone do budynku.

 


STAN DEWELOPERSKI:
cena 419.000 PLN brutto wraz z działką (600m2)

 

forma płatności:
15%-przy podpisaniu umowy
60%-przy stanie surowym zamkniętym
25%-po zakończeniu inwestycji przed aktem notarialnym

 

Stan zaawansowany obejmuje:

Stan surowy zamknięty + rozprowadzona instalacja wodno kanalizacyjna w budynku, rozprowadzona instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami i piecem 2 funkcyjnym, rozprowadzona instalacja gazowa bez zbiornika gazowego zewnętrznego, rozprowadzona instalacja elektryczna w budynku wraz z przełącznikami i kontaktami, wykonanie posadzek betonowych w budynku wraz z ociepleniem, wykonanie tynków gipsowych na ścianach wewnątrz budynku, ocieplenie konstrukcji poddasza na piętrze, obłożenie konstrukcji dachowej płyta kartonowo-gipsowa na piętrze.


               

Cavour.pl

Szybka sprzedaż

Zgłoś nieruchomość : Bezpośrednio

Ogłoszenia

ogłoszenia: nieruchomości opole

Wyszukaj nieruchomość

ogłoszenia: nieruchomości opole